Ceramiczny chlebak

Do produkcji ceramicznych pojemników na pieczywo wykorzystywana jest glina, uprzednio uformowana i w odpowiedni sposób wypalona. Produkty ceramiczne nie wchodzą w reakcję z żywnością, dlatego ceramiczny chlebak jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników najbezpieczniejszych rozwiązań.

Elegancki, ceramiczny chlebak polecany jest przede wszystkim do dekoracji kuchni urządzonych w klasycznym stylu. Wyjątkowy charakter takiego pomieszczenia uzyskać można właśnie poprzez odpowiednio przemyślany sposób dobierania wszystkich elementów. Dużą popularnością cieszą się ceramiczne chlebaki z minimalistycznymi zdobieniami oraz subtelną stylistyką. Do bardziej nowoczesnych wnętrz pasują natomiast wyraziste kolory oraz liczne zdobienia.

Temperatura pieczywa przechowywanego w ceramicznym pojemniku utrzymuje się przez długi czas na stałym poziomie. Dzięki temu ceramiczny chlebak doskonale chroni swoją zawartość przed wyschnięciem i rozwojem pleśni. Ceramiczne pojemniki są również bardzo trwałe i odporne, także na działanie wody czy detergentów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ