Czy warto kupować parasole reklamowe z nadrukiem

Myślisz o parasolach reklamowych z nadrukiem i zastanawiasz się, czy to dobry ruch dla Twojej firmy? W tym artykule zastanowimy się, kiedy warto zainwestować w tego typu gadżety reklamowe. Czy są praktyczne? Czy mogą poprawić wizerunek Twojej marki w oczach klientów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w dalszej części tekstu. Pamiętaj, że dobór środków reklamowych oraz zakres działań marketingowych zawsze należy dostosować do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

Jakie są zalety parasoli reklamowych z nadrukiem?

Jeżeli zastanawiasz się, czy wręczając klientom i kontrahentom parasole z logo Twojej firmy, możesz na tym zyskać, odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak! Dlaczego? Jak każdy gadżet reklamowy, również taka parasolka ma jedno podstawowe zadanie. Jest nim rozpowszechnianie brandu i tworzenie pozytywnych skojarzeń z marką. A w jaki sposób ten upominek zrealizuje swoją misję?

Praktycznie zastosowanie

Co tu dużo mówić, firmowe parasole z logo są jednymi z najbardziej praktycznych podarunków, jakie można sobie wyobrazić. Czy znasz wiele osób, które nie mają żadnej parasolki? No właśnie! Każdy z nich korzysta i każdemu się przydadzą. Wyobraź sobie sytuację, w której klient odwiedził Twoje biuro, a w międzyczasie rozszalała się ulewa. Przed wyjściem wręczasz mu firmową parasolkę. Wdzięczność za ten gest z pewnością przełoży się na przywiązanie do Twojej marki, ponieważ taka osoba poczuje się zaopiekowana i będzie bardziej skłonna Ci zaufać.

Duża powierzchnia reklamowa

Parasole reklamowe z nadrukiem to istne billboardy w świecie gadżetów reklamowych. Niewiele przedmiotów może z nimi konkurować, jeśli chodzi o rozmiar. Logo firmy umieszczone na tak dużej powierzchni jest widoczne nawet z daleka. W dodatku pojawia się w przestrzeni publicznej w naturalnym kontekście – pada deszcz, a Twój klient nie chce zmoknąć, więc wyciąga z auta parasolkę, którą dostał od Ciebie podczas ostatniej konferencji. Spontaniczne pojawienie się Twojej marki wśród ludzi nie budzi skojarzeń z nachalnymi kampaniami marketingowymi, których wszyscy mają już dość. Postaw więc na subtelną, lecz równie skuteczną reklamę.

Dostępność różnorodnych modeli i wzorów

Aby skutecznie reklamować swoją markę, trzeba zachować autentyczność. Konsumenci są wyczuleni na fałsz i nieszczere komunikaty. Mając to na uwadze pamiętaj, że trzeba dostosowywać rodzaj i styl upominków biznesowych do wizerunku Twojej firmy.

Jeżeli zależy Ci na stonowanej i nieco bardziej oficjalnej komunikacji, postaw na prosty wzór z logo lub nazwą firmy. Jeżeli jednak zależy Ci na bezpośrednim kontakcie i zaangażowaniu emocjonalnym, możesz zaprojektować bardziej skomplikowaną grafikę, wymyślić zabawny slogan nawiązujący do deszczu lub inną formę „gry z odbiorcą”. Pamiętaj, żeby wybrać producenta, który zapewni Ci możliwość tworzenia różnorodnych nadruków na Twoich gadżetach reklamowych. Przykładowo szeroką ofertę parasoli reklamowych z możliwością personalizacji znajdziesz na stronie: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/torby-i-parasole/parasole/.

Jak wybrać parasol reklamowy z nadrukiem?

Wybierając parasol reklamowy z nadrukiem, pamiętaj, że najważniejsze jest, by połączyć Twoje cele marketingowe z potrzebami klientów i kontrahentów. Przede wszystkim zwróć uwagę na jakość wykonania. Nikt nie chce się użerać z parasolem, który wygina się na druga stronę przy najmniejszych podmuchach wiatru. Jakość materiału i nadruku także ma ogromne znaczenie. Inaczej twoje logo może wyblaknąć już po pierwszym sezonie letnim.

Zadbaj też o szczegóły –  starannie dobrane kolory, spójne logo i przemyślany design sprawią, że parasol nie tylko przyciągnie spojrzenia, lecz także utkwi w pamięci. Tylko co zrobić w sytuacji, gdy nie masz jeszcze pomysłu na odpowiedni nadruk? To proste, zaufaj zawodowcom! Specjaliści z firmy Caprea to eksperci od gadżetów reklamowych, którzy pomogą Ci zrealizować zamówienie na każdym etapie tego procesu. Nie zwlekaj i sprawdź, co mają do zaoferowania na stronie caprea.com.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ