Domy w Smolcu - Irysowe Zacisze

Samo słowo zacisze już może kojarzyć się każdemu bardzo pozytywnie. Coś przyjemnego, wyciszającego, uspokajającego, coś bardzo pozytywnego. Dlatego też osiedle domków jednorodzinnych o nazwie Irysowe Zacisze musi być postrzegane w sposób pozytywny. O czym konkretnie jest mowa? Irysowe Zacisze to osiem domków szeregowych, domków jednorodzinnych położonych w Smolcu. Jest to miejscowość, która jest położona w  niewielkiej odległości od Wrocławia, a tym samym do dużego ośrodka miejskiego, gdzie można znaleźć pracę, spotkać się ze znajomymi, załatwić wiele spraw, mieć dostęp do sklepów, galerii handlowych i innych instytucji mamy bardzo blisko.

Domy Smolec jest ofertą nową, jeszcze nieukończoną, ale w dużej mierze owe domki są już zarezerwowane. Powodem jest ich usytuowanie, ich ukształtowanie, ich forma i funkcjonalność. Irysowe Zacisze to szeregówki Smolec, które zostały stworzone w taki sposób, aby spełnić najgłębsze oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Przyjrzyjmy się bliżej owej inwestycji, na którą chrapkę ma tak wiele osób. Każdy z obiektów to domek o powierzchni 150 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji każdego właściciela domku jest zarówno garaż jak mały ogródek, w którym po prostu można wypocząć, w którym można umieścić kwiaty czy też zaaranżować go w nieco inny sposób. Wszystkie domy znajdują się w zabudowie bliźniaczej, a w ten sposób nie zajmują zbyt wiele miejsca przy jednoczesnym zachowaniu pełnej prywatności. Projekt każdego z tych domów jest bardzo gruntownie przemyślany. Istotnym elementem na pewno jest nowoczesność, jest ergonomia, jest funkcjonalność w odniesieniu do każdego obiektu. Owa nowoczesność między innymi przejawia się w tym, że mamy do czynienia z bardzo dużym przeszkleniem, co z jednej strony stanowi świetny efekt wizualny, a z drugiej strony również można mówić o tym, że stanowi to element doświetlenia budynku i poszczególnych pomieszczeń. Mamy do czynienia z bardzo przestronnymi pomieszczeniami, dzięki czemu każdy potencjalny klient ma możliwość dowolnej aranżacji każdego z nich wedle własnej inicjatywy.

Każdy z domów jest przeszklony, każdy z domów jest przestronny. Istotnym elementem jest także fakt, że mamy do czynienia z domkami piętrowymi. Tym samym mamy do czynienia z jasnym podziałem na część jadalną z salonem oraz część bardziej intymną, bardziej prywatną. Owe domy mają bardzo wiele zalet, aczkolwiek nie można również nie wskazać na taki aspekt, jakim jest otoczenie tych domków. Nowe domy Smolec to nie tylko wspaniała bryła i funkcjonalność, ale także bliskość terenów zielonych, terenów rekreacyjnych. Tym samym możliwość spędzania wolnego czasu na łonie natury jest wręcz podana na tacy. Oczywiście to nie wszystko. Jest to bardzo dobra lokalizacja również z uwagi na to, że tutaj mamy do czynienia z bliskością do wszelkiego rodzaju ważnych obiektów usługowych. Mamy bardzo blisko do przedszkoli, do żłobków, szkół, do sklepów oraz innych ważnych instytucji.

Poza tym owe domy szeregowe jak również i cała miejscowość Smolec posiada bardzo dobrą lokalizację. Jeśli chodzi o połączenie z Wrocławiem, to mamy do czynienia z bardzo dobrą lokalizacją. Do Wrocławia mamy około 3 kilometrów, a poza tym również musimy wskazać na to, że sam Smolec leży w bardzo bliskiej odległości od autostrady A4. Tym samym zlokalizowanie tego miejsca jest wręcz idealne.

Szukając odpowiedniego miejsca, w którym będziemy mogli zamieszkać, w którym będziemy mogli znaleźć swoje miejsce na ziemi, to bez wątpienia Smolec oraz znajdujące się tam domki szeregowe wpisują się w to jak najbardziej. Wracając jeszcze do kwestii związanej z lokalizacją owej inwestycji, nie można nie wskazać na fakt, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli tam do czynienia z przystankiem kolei podmiejskiej. Tym samym jest to miejsce idealne do tego, aby tam zamieszkać.

Irysowe Zacisze to inwestycja, której ukończenie planuje się na czwarty kwartał roku 2019. Można mieć nadzieję, że to nie jedyna inwestycja w tym miejscu, że powstaną tu kolejne domki, które będą szansą dla kolejnych osób, aby mogły odnaleźć swoje jedyne miejsce na ziemi, w którym będą czuć się swobodnie. Owa inwestycja jest bardzo atrakcyjna nie tylko pod względem lokalizacyjnym, nie tylko pod względem formy budynków, ale jednocześnie też musimy podkreślić, że jest to bardzo dobra inwestycja pod względem kosztowym. Tym samym zakup jednego z tych domków nie powinien stanowić większego problemu dla żadnej osoby chętnej do jego zakupu, chętnej by tu zamieszkać.

Autor: redakcja JRS HOME

[Głosów:3    Średnia:1.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ