Funkcjonalne meble kuchenne korzyścią dla całej rodziny

W wielu polskich domach kuchnia jest miejscem, w którym spędza się najwięcej czasu. To właśnie tam zbiera się rodzina na wspólne posiłki czy rozegranie rundy ulubionej gry planszowej. W kuchni połączonej z jadalnią kwitnie życie rodzinne – o ile tylko znajdują się w niej wygodne i funkcjonalne meble kuchenne.

Spotkania przy porannej kawie

Wstajesz rano i swoje pierwsze kroki kierujesz do kuchni. Nastawiasz czajnik, wyciągasz kubek, zaparzasz kawę, przy okazji głaszcząc łaszącego się kota. Po chwili słychać kroki kolejnych domowników – dom zaczyna ożywać i wszyscy wędrują w to samo miejsce. Pomysłowo i funkcjonalnie urządzona kuchnia sprawia, że chce się w niej przebywać. Jeśli masz problem z rozbudzeniem się i drżysz na myśl o zimnych kuchennych płytkach, zmień to! Na podłodze rozłóż duży puszysty dywan, w którym zanurzysz jeszcze śpiące stopy. Dobierz wygodne i miękkie meble kuchenne, połóż poduszki na krzesła i zawsze miej w zanadrzu ciepły koc. Taki poranek chciałoby się mieć na co dzień. A to przecież możliwe – i takie proste!

Obiady i wizyty znajomych

Wracasz z pracy i znów wędrujesz do kuchni, ponieważ czas przygotować obiad. W pięknym i funkcjonalnym wnętrzu miło jest spędzać czas. Gotowanie może być naprawdę przyjemne, jeśli tylko masz w swojej kuchni dobrej jakości sprzęty i odpowiednio zagospodarowaną przestrzeń. Zadbaj o duży blat i nowoczesną kuchenkę, dzięki którym znacząco ułatwisz sobie codzienne gotowanie. Aby uprzyjemnić chwile spędzane w kuchni, włącz ulubioną playlistę, która pozwoli ci się wyciszyć lub odzyskać energię. Na rynku są już dostępne kuchenki z funkcją Bluetooth, które umożliwią słuchanie ulubionej muzyki przez wbudowane głośniki. Obiad to czas dla rodziny, po którym każdy idzie w swoją stronę – jedni relaksują się przed telewizorem, drudzy oddają się popołudniowej drzemce, a jeszcze inni siadają do zadania domowego. Jesteś duszą towarzystwa? Z pewnością często odwiedzają cię znajomi. Popołudniowa kawa i garść świeżych plotek? Tylko w jadalni! Przygotuj przestrzeń na wizyty przyjaciół i spraw, by poczuli się u ciebie jak w domu. Czasem wystarczy drobiazg – odstąpienie najwygodniejszego krzesła, własny kubek lub ciepłe kapcie z uroczym napisem. Popołudnie spędzone w towarzystwie zaprzyjaźnionej osoby mija zawsze w przyjemnej atmosferze i pozwala odciąć się od obowiązków.

Nastrojowo i wyciszająco na wieczór

Nadchodzi wieczór. To czas spokoju i wyciszenia, na który czeka się z niecierpliwością. Kolacja przy dużym wygodnym stole, ostatnie rozmowy, opadające powieki. I wreszcie czas tylko dla siebie. Wieczorem w jadalni można zapalić świece lub włączyć punktowe oświetlenie, która sprzyja romantycznemu nastrojowi. Po całym dniu to właśnie teraz ciało pragnie największego odpoczynku, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę, by wybrać wygodne meble kuchenne, które nie tylko świetnie wyglądają, lecz na których chce się po prostu siedzieć. Aby kupić wymarzone meble do kuchni, takie jak krzesła, stoły i elementy oświetleniowe, wcale nie trzeba przemierzać kilometrów w IKEI – można postawić na niszowe polskie manufaktury mebli, które oferują wyjątkowe kolekcje zaprojektowane przez utalentowanych artystów. Jedną z takich manufaktur jest CustomForm, która prowadzi internetową sprzedaż mebli, a równocześnie ma showroom w Katowicach, gdzie można przyjść i wypróbować oferowane przez manufakturę produkty.

Zerknij na: https://customform.co/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ