Gdzie w Krakowie znaleźć mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia

Oferowane na rynku krakowskim mieszkania są nie tylko nowe, ale również z rynku wtórnego. Ze statystyk wynika jednak, że potencjalni właściciele zwracają uwagę przede wszystkim na nowe lokale. Profesjonalni deweloperzy, proponują właśnie takie mieszkania w Krakowie. Wystarczy wejść na stronę internetową i się przekonać.

Mieszkania w Krakowie – przede wszystkim nowe

Potencjalni klienci to zwykle młodzi ludzie, którzy na swoje marzenie zaciągają kredyt. Oznacza to, że ich decyzja zaważy na całym ich życiu. Zwiększa to ich czujność i wymagania. Na stronie dewelopera mieszkania w Krakowie można znaleźć właściwie tylko takie oferty, które te wymagania spełnią. Wysoki standard nowego budownictwa, którego zarówno nadzór budowlany, jak i administracyjny i zarządczy sprawowany jest przez wykwalifikowanych pracowników, nie pozostawia wątpliwości co do swojej jakości.

Każdy potencjalny klient, który chce zakupić mieszkanie dla siebie lub dla swoich dzieci zaczyna poszukiwania od lokali z rynku wtórnego, lecz szybko okazuje się, że wcale nie są one tańsze niż nowe, świetnie zlokalizowane inwestycje. Zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w mieszkanie nowe, które możemy samodzielnie wykończyć lub pozostawić to zadanie specjalistom. Stan mieszkań z rynku wtórnego pozostawia zwykle wiele do życzenia, a jeżeli jest on zadowalający to zwykle i tak dochodzi do remontu, który jest wynikiem niezgodności gustów dawnych i aktualnych właścicieli. Gdzie w tym wszystkim ta zakładana na początku oszczędność?

Jakie więc cechy powinno posiadać nowe mieszkanie, po które wyciągną ręce wszyscy zainteresowani klienci?

  • wysoki standard wykończenia,
  • zgodność z planami i projektem,
  • metraż odpowiedni do praktycznego zarządzania przestrzenią,
  • wysokość ścian na poziomie przynajmniej podstawowym,
  • brak instalacji gazowej – zastąpienie jej jedynie bezpieczną instalacją elektryczną,
  • dobra lokalizacja,
  • dobrze dobrane sąsiedztwo,
  • gwarancja użycia do budowy najwyższej klasy materiałów budowlanych.

Mieszkania w Krakowie – czasami warto poczekać

Deweloperzy oferują mieszkania w Krakowie, których budowę już zakończyli lub dopiero rozpoczynają. W drugim przypadku ceny mieszkań są znacznie niższe niż w pierwszym. Jedynym warunkiem jest stosunkowo duży czas oczekiwania na upragniony odbiór.

Mimo, że klucze do naszego nowego lokum dostaniemy po wielu miesiącach oczekiwania, może się okazać, że to był strzał w dziesiątkę. W takim przypadku, czyli na etapie budowy mamy wpływ na wiele elementów, które później byłoby co najmniej trudno zmodyfikować. Zwykle możemy zmieniać położenie ścian działowych wytyczonych na planach, dodawać lub usuwać elementy instalacji elektrycznej, korygować położenie odpływów i wybierać standard wykończenia. To niezwykle przydatne możliwości, które pozwolą stworzyć nasze przyszłe mieszkanie takim, jakiego go potrzebujemy. Często ta sama przestrzeń, w której zmienimy usytuowanie ścian, okazuje się pasować nam znacznie lepiej niż zakładał to deweloper w planach pierwotnych.

Nowoczesny standard deweloperski to nie tylko wykończenie mieszkań w Krakowie. To także profesjonalizm, jaki reprezentuje sobą deweloper, który stworzył lub dopiero tworzy interesującą nas inwestycję. Elastyczność i komunikatywność deweloperów pozwala na owocną współpracę, z której obie strony będą w stu procentach zadowolone.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ