Inspirująca galeria w Twoim wnętrzu

Dekorowanie wnętrz to doskonały sposób na odświeżenie aranżacji. Nawet gustownie urządzonemu pomieszczeniu będzie brakować tego czegoś, jeśli postawimy w nim tylko meble. To dodatki dodają wnętrzu smaczku. Puste ściany można ozdobić nie tylko fotografiami z rodzinnego albumu – modne plakaty z pewnością dodadzą wnętrzu blasku i podkreślą dobry gust właścicieli.

Piękno na ścianie

Jeśli lubimy często zmieniać aranżację, doskonałym i szybkim sposobem jest stworzenie w kilku miejscach w domu, np. salonie i sypialni, domowej galerii. Zdjęcia z domowego albumu w zestawieniu z modnymi plakatami będą prezentować się jeszcze bardziej wyjątkowo niż samodzielnie. Co nas porusza? Natura, ludzie, architektura, a może uczucia bądź geometria? Sklep internetowy Scandi Poster oferuje wiele rodzajów plakatów dedykowanych również do sprecyzowanych pomieszczeń jak biuro, sypialnia, pokój dziecięcy, a nawet toaleta. Wybierając plakat do danego pomieszczenia, warto wziąć pod uwagę, jakie ma mieć przeznaczenie. Czy tylko ozdobne, czy ma nieść jakiś przekaz?

Sypialnia jest miejscem, gdzie odpoczywamy i możemy naładować energię. Przyjemnie jest powitać dzień z pozytywnym nastawieniem, kiedy na ścianie czytamy motywujący do działania komunikat, czy też widzimy plakat przedstawiający wymarzone miejsce na wakacje. W sypialni zawsze sprawdzą się motywy przyrody, zwierząt i podróży. Plakaty obrazujące emocje jak miłość czy radość wprawiają w energię na cały dzień, a zmysłowe fkadry dodają sypialni jeszcze więcej pikanterii.

Ponadczasowe tendencje w aranżowaniu przestrzeni

Obecny trend na łączenie różnych tematów plakatów zyskuje coraz bardziej na popularności. Połączenia takie jak motyw podróży, ciekawe cytaty i dzika natura dodają wnętrzu spokoju i wprowadzają w stan harmonii. Miłośnicy subtelnych motywów do wyboru mają cały przekrój tematów od liści w stylu malowanych akwarelą, czarno-białe fotografie detali kwiatów, po romantyczne pejzaże i gwiazdozbiory. Plakaty mogą także występować w stonowanych barwach sepii bądź nawiązywać stylistyką do czasów PRL.

Skandynawski design to kolejny silny styl obecny w domach od wielu lat. Wbrew pozorom to nie tylko geometria i piękne napisy – w tym stylu znajdziemy także plakaty designerskie, ukazujące reprodukcje sztuki Banksy’ego, z motywem słynnym wąsów, czarno-białe, w stylu glamour i wiele innych. Minimalistyczne wnętrze nabierze blasku dzięki odpowiednim dodatkom. Piękna galeria w salonie nad kanapą skutecznie przyciągnie uwagę zaproszonych gości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ