Jak dostosować ilość światła z roletami zaciemniającymi

Rolety zaciemniające pozwolą Ci spokojnie regulować ilość światła, jakie trafia do wybranego przez Ciebie pomieszczenia. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się, dlaczego warto zainwestować w ten rodzaj rolet zaciemniających, sprawdź to w naszym artykule.

Do czego służą rolety zaciemniające?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że księżyc w pełni czy gorące słońce doskonale wyglądają przez chwilę. Kiedy cały dzień bądź noc skazany jesteś na takie widoki, może się to niekorzystnie odbić na Twoim samopoczuciu i śnie. Rolety zaciemniające wykonane są z takich materiałów, które w odpowiednim stopniu zatrzymują światło. Dotyczy to również lamp ulicznych czy innych świateł, będących integralnym elementem Twojej okolicy.

Rolety plisowane zaciemniające są niezwykle wygodne. Są uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczenia. Jeśli potrzebujesz odrobiny cienia w kuchni, salonie, łazience czy sypialni możesz skorzystać właśnie z tego systemu. Ilość możliwych wariantów kolorystycznych do wyboru tylko zachęca do poszukiwania rozwiązania w dziale rolety wewnętrzne zaciemniające.

Rolety plisowane zaciemniające są bardzo łatwe w ustawianiu. Wystarczy, że pociągniesz za jeden z uchwytów i możesz dowolnie regulować, na jakiej wysokości będzie ta roleta. Najważniejszą jednak sprawą jest, że możesz wybrać odpowiedni poziom zaciemnienia.

Rolety plisowane w różnym poziomie zaciemnienia

Wybrana przez Ciebie roleta, może posiadać odpowiedni poziom zaciemnienia. Producent rolet plisowanych OslonaOkna.pl oferuje szereg rozwiązań Produktem, którym możesz kupić na oslonaokna.pl jest Plisa Termo. Produkt ten posiada warstwę termoizolacyjną, która odbija promienie słoneczne. Procent zaciemnienia podaje się na 65 procent. Taką samą wartość mają bardzo oryginalne Plisy Melange Termo. Oczywiście to może Tobie nie starczyć. Jeśli potrzebujesz całkowitego, 100-procentowego zaciemnienia, to Plisa Blackout będzie dla Ciebie spełnieniem marzeń. Co wyróżnia te rolety? Posiada ona dwie warstwy termoizolacyjne, które jednocześnie odbijają promienie słoneczne oraz całkowicie zasłaniają pomieszczenie.

Czy rolety plisowane mogą być na wymiar?

Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, czy rolety plisowane mogą być na wymiar. Odpowiedź jest twierdząca. Producent rolet OslonaOkna oferuje zarówno rolety plisowane na wymiar całkowicie zaciemniające jak i rolety plisowane zaciemniające bezinwazyjne. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że możesz ustawiać ją w dowolny sposób, osiągając idealny dla Ciebie poziom cienia.

Rolety inwazyjne i bezinwazyjne

Szukając odpowiednich rolet plisowanych zaciemniających możesz natknąć się na pojęcia inwazyjne i bezinwazyjne. Rolety plisowane zaciemniające inwazyjne będą musiały być zamontowane w oknie i będą mniej widoczne od montażu bezinwazyjnego, który różni się także wielkością. Pamiętaj, że montaż inwazyjny jest do każdego rodzaju okna, natomiast montaż bezinwazyjny do okien otwieranych.

Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, możesz być pewien, że dzięki tym roletom uzyskasz odpowiedni poziom zaciemnienia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ