najcześciej kupowane śruby
fot. pexels.com

W każdym niezbędniku majsterkowicza powinno się znaleźć kilka narzędzi oraz elementów wspierających montowanie, remontowanie i budowę. Jednym z nich są śruby. Jakie są najczęściej kupowane i do czego służą? Przeczytaj! 

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/jakie-sruby-ze-stali-nierdzewnych-sa-czesto-kupowane/

Zawieszamy obrazki

Jednymi z najpopularniejszych śrub, które kupuje się na zapas, by mieć je dostępne w każdej chwili, są kołki szóstki oraz wkręty szóstki. To podstawowe śruby, na których możemy zawiesić większość rzeczy w naszym domu. Nie zaszkodzi również mieć w zapasie kołki i wkręty ósemki, które również mogą się przydać.

Dodatkowo, do zawieszania mniejszych obrazków kup sobie haki w kształcie litery L oraz kołki czwórki. Wówczas będziesz mógł zawiesić małe obrazki, zdjęcia, plakaty lub inne dekoracje, zawsze na życzenie swojej żony lub partnerki.

Do drewna

Wkręty do drewna to również potrzebne śruby, które przydadzą ci się we wszelkich czynnościach wykonywanych w drewnie. Dzięki nim będziesz mógł coś zbudować, np.: meble z palet albo własnoręczny kwietnik, który z pewnością ucieszy twoją partnerkę.

Dodatkowo takie wkręty do drewna pozwolą ci zawsze naprawić to, co masz w domu, jeśli zostało wykonane z drewna! To prawdziwy must have dla każdego majsterkowicza, który ma w domu meble z drewna, półki lub inne elementy wykończenia.

Śruby do montażu mebli

Jeśli zamawiałeś meble ze sklepów lub zakupiłeś je stacjonarnie, to z pewnością otrzymałeś w zestawie do ich składania różne śrubki. Jeśli zostały ci na zapas, koniecznie schowaj je gdzieś do swojej skrzynki z narzędziami.

Dzięki śrubom do montażu mebli nie będziesz nigdy zaskoczony, gdy coś ci się zepsuje w domu i trzeba będzie wymienić. Dodatkowo możesz z ich zastosowaniem zbudować coś nowego w domu, a do tego przydadzą ci się również wkręty do drewna!

Prawdziwy majsterkowicz zawsze ma w posiadaniu odpowiednie śruby, które może wykorzystać w swoim domu do zbudowania czegoś, naprawienia lub zmontowania. Bądź również zawsze przygotowany i zakup śruby, o których napisaliśmy wyżej.

Przeczytaj też: http://www.estellefashion.pl/modny-prezent/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ