Kiedy najlepiej przyciemnić szyby?

0
2340

Przyciemnione szyby kojarzą się przede wszystkim ze swobodą i tajemnicą. Nie trzeba się obawiać, czy ktoś zobaczy, co znajduje się za nimi. Są one dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie dyskrecję oraz prywatność. Dzięki temu łatwiej będzie Tobie ukryć się przed wścibskim wzrokiem swoich sąsiadów.

Jak powstaje przyciemniona szyba?

Z reguły ciemny kolor szyby jest uzyskiwany na skutek zabarwienia masy szklanej na kolor brązowy lub grafitowy. Intensywność koloru zależy przede wszystkim od grubości tafli szkła. Im grubsza jest szyba, tym intensywniejsza barwa się tam pojawia. Od zabarwienia zależna jest zdolność przeciwsłoneczna.

Czym jest szkło Antisol?

Jest to płaskie szkło o charakterze przeciwsłonecznym. Przez kogo jest wybierane szkło Antisol? Decydują się na nie te osoby, które są zainteresowane skutecznym pochłanianiem promieniowania świetlnego oraz cieplnego. Skutkiem tego jest zmniejszony stopień promieniowania UV. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, możesz odwiedzić tę stronę (https://www.szklonawymiar.pl/).

Jakie są cechy przyciemnionego szkła? Można wyróżnić kilka i są to:

  • występowanie w dwóch kolorach: brązowy i grafitowy,
  • wybierając szkło satynowe decydujesz się przede wszystkim na dyskrecję,
  • wygląda gustownie,
  • satyna jest delikatna oraz równomierna,
  • jeśli chcesz zapewnić sobie pełną prywatność, wówczas najlepiej wybrać mleczne szkło VSG. Powstaje ono na skutek umieszczenia białej folii pomiędzy jedną i drugą taflą szkła.

Zastosowanie przyciemnionego szkła

Wiele osób może myśleć, że mało kto korzysta właśnie z takich produktów, jednak wbrew pozorom rynek zgłasza na nie całkiem spory popyt. Gdzie najczęściej możesz się z nimi spotkać. Sporo klientów stosuje je przede wszystkim przy szkleniu ganku. Bardzo często pojawiają się po prostu, jako szyby przeciwsłoneczne do okien głównie w tych pomieszczeniach, gdzie słońce jest wyjątkowo uciążliwe. Na tym nie koniec. Przyciemniane szyby znajdziesz również w parawanach w łazience. Są bardzo ładne oraz gustowne. Idealnie komponują się z każdym pomieszczeniu przez, co zyskują wiele na swojej uniwersalności.

Jeśli cenisz sobie faktycznie dyskrecję oraz prywatność, wówczas powinieneś śmiało zdecydować się właśnie na przyciemnione szyby. Sprawią, że będziesz czuć się komfortowo i nie będziesz skrępowany przed innymi osobami, które mogą Ciebie w tej chwili obserwować. Wiele informacji możesz znaleźć tutaj (https://www.szklonawymiar.pl/szklo-na-wymiar/szklo-antisol).

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ