Dzisiaj każdy z nas przywiązuje bardzo dużą wagę do stylu aranżacji mieszkania. Takich stylów można wyróżnić bardzo wiele, jednak generalnie dzielą się one na dwie grupy – modernistyczne i klasyczne. Jakie oświetlenie będzie idealne do każdej grupy?

Klasyka – zawsze modna i ponadczasowa

Klasyczne wnętrza mogą mieć różne oblicza. Jednak najczęściej jest to styl aranżacji wnętrz nawiązujący do dawnych francuskich komnat, polskich dworków czy też prostych barw i geometrycznych form. Do takich miejsc świetnie nadadzą się kryształowe żyrandole, ozdobne kinkiety czy proste lampy. Dlatego też, jeśli preferujemy taki styl warto wybrać lampy Ideal Lux. Ideal Lux to marka, której mottem jest nowoczesna klasyka.

Modernizm i awangarda

Jeżeli jednak szukamy czegoś bardziej frapującego, oświetlenia, które zadziwi nas samych i naszych gości, to warto zdecydować się na oświetlenie Fabbian. Fabbian to włoska marka, której nieobce są charakterystyczne dla wszelkich wyrobów włoskich elegancja i prostota. Z drugiej strony lampy Fabbian posiadają nietuzinkowe formy i kształty, które znakomicie wpasują się w bardziej nowoczesne wnętrza.

Fabbian czy Ideal Lux?

fabbian

Na koniec należy dodać, że powyższy podział stanowi jedynie wskazówkę. Warto bowiem mieć świadomość, że oświetlenie czasem powinno przełamywać pewne schematy. Jeśli mamy całe pomieszczenie utrzymane w jednym stylu lub kilku stylach, lecz bardzo do siebie podobnych warto czasem wybrać nieco inną lampę, która przełamie tą monotonię i wprowadzi nutkę buntu.

Nowoczesne oświetlenie zakupisz w sklepie https://abanet.pl/13-lampy-nowoczesne-oswietlenie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ