Kominkowe piece wolnostojące

Mroźna zima, śnieg za oknem, koc i ogień w kominku – czy nie brzmi to wspaniale? Piece kominkowe biją w ostatnich latach rekordy popularności. Znajdziemy je w katalogach wnętrzarskich, magazynach poświęconych architekturze wnętrz oraz na branżowych blogach, gdzie znajdziemy porady dotyczące urządzania domowej przestrzeni. Polecane są zarówno przez budowlańców, jak i dekoratorów domów.

Kominki tego typu mają wspaniałe właściwości grzewcze, ale nadal pozostają ekologicznym rozwiązaniem – piece kominkowe są w stanie ogrzać powierzchnie do 180 m2, czyli niemal każdy, nawet duży, dom czy biuro. Takie piece są nie tylko niezwykle praktycznym, ale również stylowym dodatkiem, a wręcz uzupełnieniem całości wystroju – świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w np. otwartej kuchni. Zwykle stworzone są ze stali lub żeliwa, z elementami wykonanymi ze szkła hartowanego, które występować może w wydaniu ozdobnym, np. jako witraż. Dobrze wykonany kominkowy piec wolnostojący szybko się nagrzewa i oddaje ciepło do pomieszczenia. Na rynku możemy znaleźć piece kominkowe zaprojektowane w najróżniejszych stylach – klasyczne, staromodne, kojarzące się z przedwojennym mieszkaniem w kamienicy, czyli tzw. kozy; eleganckie, pasujące do klasycznych, bogatych wnętrz, lub też te nowoczesne, bardzo minimalistyczne i surowe, przypominające betonowe bryły. Ogromną zaletą kominkowych piecy wolnostojących jest fakt, że możemy się na nie zdecydować już po odebraniu kluczy do domu, lub nawet w starszym budynku, w któym nie chcemy robić remontów, dziur w ścianach i wielkiej demolki.

Na stronie https://sklep.komo.pl/piece-kominkowe znaleźć można pełen przekrój cenowy i estetyczny kominków, które wpasują się w absolutnie każde wnętrze, oraz zadowolą każdą kieszeń. Dzięki wygodnemu systemowi filtrowania, możemy wybrać interesujący nas kolor, wielkość, rodzaj przeszklenia kominka czy chociażby system czystej szyby, a także przekrój cenowy i producenta. Strona jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ