Meblościanka przez całe dekady stanowiła jeden z najbardziej popularnych symboli PRL-owskiego designu, będąc elementem wyposażenia większości pokojów gościnnych w domach naszych rodziców i dziadków. Dziś, po wielu latach, meblościanki ponownie wracają do łask. Nowoczesne, praktyczne, pojemne i solidnie wykonane meblościanki doskonale sprawdzą się w każdym salonie, a bogata oferta producentów pozwala nam wybrać taki zestaw mebli, który w najlepszym stopniu opowiada naszym indywidualnym potrzebom. Dowiedz się jak wybrać meblościankę i na co zwrócić uwagę, dokonując selekcji.

Zabudowa czy ekspozycja?

Współczesna oferta meblościanek jest tak bogata, że odpowiednie meble dla siebie znajdą zarówno ci, dla których liczy się przede wszystkim funkcjonalność i zastosowanie praktyczne, jak i miłośnicy efektownych ekspozycji. Na rynku znajdziemy bowiem zarówno mocno zabudowane meblościanki, pozwalające pomieścić sporą ilość ubrań i niezbędnych akcesoriów, jak i posiadające bardziej „odkryte”, często przeszklone witryny i komody, idealne dla miłośników eksponowania różnego rodzaju elementów.

Klasyka czy nowoczesność?

Od funkcji użytkowej i ekspozycyjnej przechodzimy do konstrukcji mebli oraz ich designu. Jeśli jesteśmy zwolennikami ponadczasowej, klasycznej elegancji, a wszelkie ekstrawaganckie aranżacje to nie nasza bajka, warto zdecydować się na tradycyjną meblościankę wykonaną z litego drewna. Producenci i dystrybutorzy oferują nam szeroki wybór mebli drewnianych, zarówno o surowych i prostych kształtach, jak i bogato zdobionych o efektownym wykończeniu. Meble drewniane pomogą nam stworzyć przepiękny salon w stylu angielskim, rustykalnym czy prowansalskim. Jeśli preferujemy nowoczesne aranżacje, powinniśmy postawić raczej na efektowne meblościanki z płyty meblowej, które charakteryzuje minimalizm i ascetyczny styl. Tego typu meble doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim lub industrialnym. Potrzebujesz inspiracji? Interesują Cię nowoczesne i niedrogie meblościanki do salonu? Wejdź na https://meblezet.com/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ