Nowoczesne i designerskie meble od polskich projektantów

Funkcjonalne meble potrzebne są w każdym mieszkaniu. Pomagają one w wykonywaniu codziennych czynności i są niezbędne do funkcjonowania. Stanowią także ważny element jeżeli chodzi o aranżację wnętrza pod względem wizualnym. Polski design łączy te funkcje, dzięki czemu  meble od rodzimych projektantów zachwycają zarówno funkcjonalnością, jak i efektownym wyglądem. W sklepie Mebloscenka przygotowaliśmy szeroki wybór ręcznie robionych modeli od małych wytwórców. Postaw na meble powstające z pasji – zapraszamy.

Designerskie biurka – funkcjonalna ozdoba do twojego pokoju

Biurko to element pokoju zarówno młodego ucznia, jak i osób pracujących w domu. Kąt, w którym będziemy mieli swoje stanowisko, jest ważną częścią pomieszczenia i powinien zapewniać komfort i odpowiednie warunki do wykonywania codziennych czynności, niezależnie czy jest to granie w gry komputerowe, czy zarządzanie wielkimi projektami. Niezbędne do tego będzie funkcjonalne biurko spełniające wiele ważnych kryteriów.

Designerskie biurka dostępne w sklepie Mebloscenka zapewniają optymalną przestrzeń i są skonstruowane w taki sposób, żeby były bardzo wygodne w użyciu. Polski design doskonale sprawdzą się kontekście funkcjonalności. Ich minimalizm pozwala na zachowanie porządku w najbliższej przestrzeni, jednocześnie zapewniając miejsce na wszystkie niezbędne rzeczy. 

Ręcznie robione biurka z litego drewna w stylu skandynawskim wyróżnia doskonała wytrzymałość. Naturalny wygląd i prosta konstrukcja zachwyca minimalizmem, i oferuje bardzo duża uniwersalność. Takie meble sprawdzą się świetnie we współczesnych wnętrzach urządzonych w przeróżnych stylach.

Designerskie ledony – efektowne oświetlenie wnętrza

Jeżeli mamy w domu własne biuro i urządziliśmy już swoje miejsce pracy, warto pomyśleć nad jego oświetleniem. Dobre źródło światła jest potrzebne do zapewnienia sobie odpowiednich warunków i pełnego komfortu. Mamy w tym względzie wiele możliwości – lampy biurkowe, kinkiety czy duże lampy stojące na regulowanych nóżkach. Są to standardowe rozwiązania, jednak nawet w tej kwestii możemy postawić na odrobinę ekstrawagancji. Takim nieoczywistym rozwiązaniem  będą designerskie ledony montowane na ścianie. Lampy w formie napisu są doskonałą sposobem na wyrażanie emocji i stanowić będą doskonałą ozdobę pomieszczenia. Ledony cechują się wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością, a także oferują niezwykłą energooszczędność.

Zapraszamy również do sprawdzenie innych kategorii na naszej stronie, w których znajdziesz między innymi pojemne szafy, wygodne sofy czy efektowne dodatki.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ