Obawiasz się włamywacza? Kamera z obrazem na żywo zapewni Ci spokój

Urządzenia monitorujące z podglądem na żywo mogą być bardzo przydatne dla osób obawiających się włamania. Dzięki zastosowanym w nich technologiom, umożliwiają bowiem podgląd posesji w dowolnym, najdogodniejszym dla właścicieli momencie.

Bezpieczna posesja tylko z wytrzymałą kamerą zewnętrzną

Jeśli celem jest zarówno ochrona posiadanej posesji, jak i odstraszenie potencjalnego włamywacza, dobrze jest wybrać kamerę, która będzie umieszczona w widocznym miejscu. Doskonale sprawdzą się tu solidne i wytrzymałe  kamery z obrazem na żywo, jak hermetyczna kamera z fonią i odbiornikiem. To urządzenie pozwala na obserwację terenu przy bardzo szerokim kącie widzenia wynoszącym 62 stopnie. Dom jest w pełni zabezpieczony, zarówno w dzień jak i w nocy, ponieważ kamery z podglądem na żywo w metalowej obudowie posiadają wbudowane oświetlenie podczerwieni.  Pozwala to na nagrywanie w całkowitej ciemności nawet do 7 metrów odległości. Kamera ta sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Do jednego rejestratora mogą być podłączone jednocześnie aż 4 kamery. Sygnał jest przekazywany do odbiornika radiowo, na odległość nawet 100 metrów, dzięki czemu nie trzeba ciągnąć niepotrzebnych kabli.

Jeszcze większe możliwości daje zewnętrzna kamera szybkoobrotowa z obrazem w kolorze, która pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem i obrót o nawet 360 stopni. Dzięki temu bezproblemowo będzie można prześledzić ruchy podejrzanych jednostek w pobliżu posesji, a także dokładnie im się przyjrzeć. Kamery z podglądem na żywo tego typu posiadają 18 – krotny zoom optyczny. Mimo, iż są to urządzenia z podglądem w czasie rzeczywistym, równie dobrze mogą pracować samodzielnie według wcześniej zaplanowanego schematu obrotów i zbliżeń.

A co z ochroną przed włamaniem wewnątrz domu?

Kamery wewnętrzne są równie potrzebne jak zewnętrzne. Nie są one bowiem narażone na działanie czynników atmosferycznych, jak burze czy tornada. Kamery wewnętrzne zarejestrują włamywaczy wchodzących z zewnątrz oraz inne nieprzewidziane zdarzenia, czy będzie to zalanie woda, czy nieodłączone z prądu żelazko.

Obecnie produkowane kamery z obrazem na żywo dostępne są w wielu ciekawych, a jednocześnie odpowiednio zakamuflowanych formach. Kamery mogą więc być zainstalowane w  zasilaczach sieciowych, zegarach naściennym czy choćby żarówkach wkręcanych w żyrandol. Różnorodność form daje właścicielom możliwość dopasowania modelu kamery do osobistych potrzeb. Na stronie sklep AlfaTronik znajduje się szeroki wybór kamer z podglądem na żywo oraz innego rodzaju sprzętu szpiegowskiego, umożliwiającego zabezpieczenie domu przed włamywaczem.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ