Odkurzacze, zamiatarki, sprzęt do sprzątania – produkty idealne do utrzymania czystości w obiektach usługowych, handlowych i produkcyjnych

0
742

Do utrzymania czystości miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu nie wystarczą urządzenia, które na co dzień używamy w domu. Dlaczego? Dlatego, że sprzęty AGD są dedykowane do pomieszczeń domowych. Obiekty handlowe, usługowe i produkcyjne należy sprzątać przy użyciu urządzeń przeznaczonych do tego celu. Mają bowiem nie tylko większą moc, ale również są bardziej wytrzymałe i odporne na intensywne użytkowanie.

Odkurzacze przemysłowe

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń przeznaczonych do utrzymania czystości jest odkurzacz. Jak już wspomniano we wstępie, odkurzacze przemysłowe posiadają podwyższone parametry użytkowe. Godnym polecenia sprzedawcą sprzętu do sprzątania jest firma Dabex. Posiada ona w swoim asortymencie odkurzacze renomowanej marki Numatic, które objęte są darmową dostawą.

Katalog produktów zawiera odkurzacze przemysłowe przeznaczone do pracy na sucho, sucho-mokre, a także piorące i specjalistyczne. Dla przykładu jeden z najprostszych modeli (Numatic PSP 180) oferuje 620 W mocy silnika, zbiornik o pojemności 8 l, trzynastometrowy kabel oraz wyposażenie typu: wąż ssący, rura wygięta z regulacją, ssawka szczelinowa, ssawa, ssawka z włosiem okrągła, ssawka do tapicerki, szczotka do ssawki, nakładka umożliwiająca zwijanie przewodu.

Z kolei model Numatic NDS 570A wyposażono w silnik o mocy 1060 W i zbiornik o pojemności 23 l. Ten profesjonalny jednosilnikowy odkurzacz posiada także gniazdo na elektronarzędzia. Równie atrakcyjnie prezentuje się odkurzacz Numatic CTD 900-2, który jest wyposażony w 2 turbiny ssące. Może być stosowany do odkurzania na sucho i na mokro. Pompa o dużej wydajności pozwala na głębokie wtryskiwanie roztworu czyszczącego, a moc silnika wynosząca 2120 W, umożliwia szybkie odbieranie nadmiaru wody z wykładziny.

Zamiatarki

Równie atrakcyjnym elementem wyposażenia służb odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w obiekcie użyteczności publicznej jest zamiatarka. Zamiatarki to sprzęty, które zapewniają czystość w takich obiektach, jak: hale przemysłowe, place, baseny, stacje benzynowe, korty tenisowe, klatki schodowe, alejki parkowe, garaże parkingowe.

Dabex jest autoryzowanym dealerem marki Poli, która produkuje niezawodne sprzęty już prawie pół wieku. W sprzedaży dostępne są zarówno małe, ręczne zamiatarki z napędem mechanicznym, zamiatarki bateryjne, zamiatarki z silnikiem diesla, jak również zamiatarki spalinowe zasilane LPG. Dabex zapewnia darmowy transport urządzenia oraz przeszkolenie personelu w zakresie jego obsługi.

Pozostały sprzęt do sprzątania powierzchni użytkowych

W ofercie sprzedawcy znaleźć można również inne, nie mniej atrakcyjne i przydatne sprzęty służące utrzymaniu czystości, w tym:

  • maszyny czyszczące, np. wysokiej klasy automaty bateryjne, automaty kablowe oraz szorowarki,
  • pady,
  • dozowniki,    
  • kosze do segregacji,
  • czyściwa i stelaże,
  • wózki sprzątające,
  • wózki na odpady,
  • sprzęt ręczny, taki jak: stelaże do mopa, mopy, zbieraki do szyb, zmywaki do okien.

Sprzedawca oferuje także ręczniki papierowe, papiery toaletowe oraz chemię profesjonalną marek Kiehl oraz Swish, w tym: środki dedykowane gastronomii, sanitariatom, myciu drewna, szyb, luster, czyszczeniu dywanów i wykładzin, stali nierdzewnej, a także polimery oraz produkty dezynfekujące, neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ