Płytki czy tapeta? Zaprojektuj swój wymarzony salon

Aranżacja wnętrza odgrywa ważną rolę na etapie planowania. Mieszkania i domy to miejsca które powinny być przyjazne osobom mającym tam zamieszkać.

Jeśli możemy więc wpłynąć na wystrój pomieszczeń, chętnie w tym uczestniczymy. Wprowadzając się do urządzonej przestrzeni staramy się przekształcić wystrój na własny sposób. Wszystko po to, by czuć się w nim jak najlepiej według własnego gustu i uznania. Salon zazwyczaj stanowi centrum całego życia codziennego. Jest pomieszczeniem spełniającym wiele funkcji.

Projektując go należy przemyśleć szczegółowo, co może przydać się w jego wystroju. Podstawowymi elementami wszak i tak są podłoga, okna, oraz ściany. Te ostatnie wnoszą najwięcej. Bywa, że robią też najwięcej zamieszania. Ściany możemy pomalować, położyć tapetę lub fototapetę, nałożyć tynk ozdobny, ale również i zainwestować w płytki ścienne.

Płytki ścienne to nowatorskie rozwiązania wpisujące się w raczej nowoczesny styl aranżacji wnętrz. Dotąd znane jedynie z pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia, wychodzą na salony – dosłownie. Przykładem eleganckich i ocieplających atmosferę wnętrza są płytki Saloni, które doskonale nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach takich jak salon. Dotąd najprostszym i najczęstszym sposobem zagospodarowania przestrzeni ściennych było ich pomalowanie lub położenie tapety. Coraz częściej jednak zauważyć można łączenie metod pokrycia ścian. Dlaczego by więc nie wykorzystać pomysłu na płytki ścienne w salonie? Odejście od tradycyjnego wytapetowania pokoju może przełożyć się na stworzenie awangardowego pomieszczenia.

Pokoje dziennego użytku mogą w doskonały sposób zyskać nowy wymiar atrakcyjności, a nawet funkcjonalności. Firma Saloni oferuje szereg najrozmaitszych wzorów i kolorów. Można więc skomponować każdy styl, wykorzystując coś tak oryginalnego jak płytki ścienne. W połączeniu z gładką, pomalowaną farbą ścianą lub doskonale dobraną tapetą, stworzyć można innowacyjną przestrzeń. Przy wyborze płytek ściennych bardzo ważna jest ich wielkość. Płytki Saloni dostępne są w różnych rozmiarach, co stanowi możliwość szerokiego wyboru dla konsumenta.

W projektowaniu salonu każdy powinien mieć przyzwolenie dostępu do najrozmaitszych rozwiązań. Nikt też nie powinien bać się sięgać po nowości. Wymarzony salon jest w zasięgu ręki. A rynek dostępnych produktów powinien te marzenia dowartościowywać.

źródło: płytki saloni – Multigres.pl http://multigres.pl/k/187/saloni-2

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ