salon z łazienkami

Chcąc urządzić stylową i praktyczną łazienkę, bardzo popularne stało się korzystanie z usług salonów łazienek. Tam, oprócz niezbędnego wyposażenia, można liczyć na pomoc w zaprojektowaniu wnętrza oraz doradztwo. Jakie popularne salony łazienek można znaleźć na Śląsku?

Czy warto korzystać z salonu łazienek przy projektowaniu wnętrza?

Wiele mówi się o centrach remontowo-budowlanych, gdzie można znaleźć szeroki asortyment różnego typu produktów, pozwalających na urządzenie całego domu ze wszystkimi jego pomieszczeniami. Niewiele mówi się jednak o salonach łazienek, które działają w ten sam sposób, ale skupiają się tylko na jednym wnętrzu. Jeżeli szuka się ciekawej armatury, dekoracji czy praktycznych i stylowych wykończeń, tam znajdzie się wiele ciekawych realizacji. Można je obejrzeć bezpośrednio na miejscu, by przekonać się, czy jest to, coś, czego się szuka.

Niestety minusem jest fakt, iż zarówno dostępne tam materiały, jak i fachowa pomoc przy projektowaniu i realizacji wiąże się z niemałymi kosztami. Na Śląsku salonów łazienek można z powodzeniem znaleźć kilka i cieszą się one mimo wszystko dość sporą popularnością.

Salon łazienek Bellamica – Piekary Śląskie

Salon z łazienkami Bellamica, mieści się w Piekarach Śląskich, ma swój oddział również w Pszczynie. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji na stylowe urządzenie łazienki, przyglądając się najmodniejszym realizacjom. Salon współpracuje z wieloma znanymi markami, oferując armaturę, wyposażenie oraz dekorację, które sprawią, że wnętrze nabierze blasku, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznego charakteru. Salon można znaleźć na ul. Podmiejskiej 43 w Piekarach Sląskich lub na ul. Bielskiej 31b w Pszczynie.

Łazienki Murlowscy – Tarnowskie Góry

Ten salon łazienek znajduje się w Tarnowskich Górach i wyróżnia się przede wszystkim dużym doświadczeniem na rynku wyposażenia wnętrz łazienek. To rodzinna firma, która w sposób profesjonalny pomaga w zaprojektowaniu i urządzeniu łazienek. Projekt wykonywany jest w technologii 3D, by móc zobaczyć, jak będzie wyglądała realizacja, a to oczywiście pozwoli na podjęcie bardziej przemyślanej decyzji. Siedziba firmy znajduje się na ul. Gliwickiej 198.

DessiHome – Mikołów

Salon łazienek DessiHome w Mikołowie to miejsce, gdzie można zainspirować się ciekawymi realizacjami oraz poprosić o pomoc w zaprojektowaniu wnętrza doświadczonych specjalistów. Dostępny jest szeroki asortyment materiałów budowlanych i dekoracyjnych, co pozwoli na zaaranżowanie łazienki tak, jak się to wymarzy. Dodatkowo firma oferuje także inne usługi, w tym wyposażenie do ogrodów. Salon ten znajdzie się na ul. Katowickiej 97 w Mikołowie.

Salon łazienek TGS – Katowice

W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych salonów TGS jest całą siecią takich sklepów, posiada więc oddziały w wielu różnych miastach w Polsce, także na Śląsku. Zostały wymienione Katowice, ale równie dobrze salon ten znajdzie się w Bytomiu, Gliwicach, Jaworznie, Świętochłowicach czy Tychach. Znajdzie się tam wiele gotowych już aranżacji łazienek, duży wybór wyposażenia i dekoracji, a także wsparcie w projektowaniu i realizacji. W Katowicach salon ten znajduje się na al. Roździeńskiego 170.

MaxFliz – łazienki i wyposażenie wnętrz

Wymieniając salony łazienek na Śląsku, nie można też zapomnieć o MaxFliz, którego siedziba znajduje się na al. Roździeńskiego 191 w budynku Galerii Wnętrz Home Concept. To duże centrum, w którym można urządzić właściwie cały dom ze wszystkimi pomieszczeniami, jest tam także dział wyposażenia łazienek, z wieloma ciekawymi propozycjami, mogącymi służyć jako inspiracja. Wybór stylów jest ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ