Projekty domów parterowych, projekt domu parterowego

Projekty domów parterowych, często zwanych także bungalowami, zyskują coraz większą popularność na obecnym rynku. Ich niewątpliwie największym plusem jest wygoda – brak schodów. Jeszcze niedawno była to bardzo pożądana cecha głównie przez osoby starsze, dziś jednak jest ona w powszechnym użytku przez wszystkich.

Równie dużym plusem jest bliski kontakt domu z otaczającym go ogrodem oraz fakt, że jest on przytulny. Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę domów parterowych, zarówno tradycyjnych, jak i wolnostojących, nowoczesnych oraz bliźniaczych. Oferta jest także urozmaicona pod względem programów funkcjonalnych oraz wielkości powierzchni użytkowej budynku.

Przestronny bungalow, a może mały domek parterowy?

Wszystkie projekty domów parterowych dostępne na naszej stronie stworzone są z myślą o maksymalnym komforcie, jaki chcemy zapewnić użytkownikom domów. W kolekcji tej, dzięki szerokiej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie.

W ramach naszej oferty możesz sortować wyszukiwania do woli – wg powierzchni użytkowej domu, szerokości Twojej działki, kolekcji, kondygnacji, podpiwniczenia, kształtu dachu, garażu, ogólnego stylu oraz technologii. Możesz znaleźć tu przestronne projekty jednokondygnacyjnych willi, dużych domów, okazałe i reprezentacyjne rezydencje, jak i małe domki. Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie i zależy od Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Domy parterowe – z garażem czy bez?

Jest to z pewnością jedna z najważniejszych decyzji podczas wybierania projektu domu. Jeśli już zdecydujesz się na garaż – musisz wybrać jego wielkość, a także sposób połączenia z główną bryłą domu. Jest to ważna decyzja, która ma wpływ na zagospodarowanie Twojej działki. Projekty domów parterowych, jakie znajdziesz na wybiramprojekt.pl występują w obu wersjach – zarówno bez garażu, jak i z nim.

Dodatkowo, znajdziesz tutaj wersje domów parterowych z garażem dwustanowiskowym lub jednostanowiskowym, częściowo lub w całości wpisane w bryłę główną domu oraz takie, które przylegają jedynie do jego ściany. Możesz również wybrać projekt domu bez garażu.

Zalety gotowych projektów domów parterowych

  • Brak schodów oraz skoncentrowanie życia rodziny na jednym poziomie. Domy parterowe są bezpieczne oraz wygodne, szczególnie dla seniorów oraz rodzin z małymi dziećmi.
  • Ciągły kontakt z naturą panującą za oknem. Możesz wybrać projekt, w którym będziesz mieć dostępność do ogrodu praktycznie z każdego pomieszczenia.
  • Najpopularniejszy metraż – 100 m2 do 120 m2. Jest to kompaktowa bryła, która wyróżnia się energooszczędnym zarządzeniem energią potrzebną do ogrania budynku.
  • Taras – strefa relaksacyjna. Przestronne tarasy sprawiają, że część wypoczynkowa domu jest powiększona, dzięki czemu w małym domu możesz zyskać dodatkową jadalnię lub salon na świeżym powietrzu. Małe domy parterowe, które są odpowiednio przeszklone również zyskują nieco przestronności, a światło naturalne docierające do ich wnętrz optycznie je powiększa.
  • Bungalow – parterówka z szeroką werandą.

Wybierz wybieramprojekt.pl i znajdź projekt domu parterowego dostosowany do Twoich potrzeb.

[Głosów:20    Średnia:2.1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ