Retro chlebak

Estetyka retro jest obecnie bardzo modna w wielu kuchennych wystrojach. Nawiązujący do takiej stylistyki pojemnik na pieczywo może ubarwić aranżację tradycyjnego pomieszczenia, a także stanowić interesujący akcent w bardziej współczesnej kuchni. Kolorystyka i wzornictwo chlebaka mają bardzo duże znaczenie.

Wybierając nawiązujący do estetyki retro chlebak, warto zwrócić uwagę na jego stylizację. Powinna być ona dobrze dopasowana do charakteru pomieszczenia, ponieważ wyeksponowany pojemnik zwraca natychmiastową uwagę i wiele mówi o stylu kuchni. Krzykiem mody są metalowe pojemniki retro, posiadające błyszczącą powierzchnię oraz pomysłowe nadruki. Duża popularnością cieszą się również chlebaki ceramiczne.

Chlebak retro można wykorzystać w romantycznym wnętrzu prowansalskim, a także zastosować w kuchni bezpośrednio nawiązującej do stylistyki sprzed dziesięcioleci. Dobry retro chlebak wyróżnia się nie tylko interesującym wyglądem, ale również gwarantuje dobre zabezpieczenie dla przechowywanego wewnątrz pieczywa.

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ