Self storage Poznań – małe schowki i duże boksy na Twoje rzeczy

Self storage w Poznaniu to miejsce, gdzie wynajmiesz mały schowek lub duży boks na swoje rzeczy. W zależności od potrzeb, możesz wybrać mini skrytkę na kartony z ubraniami lub większy magazyn na regały z dokumentami i towarem, np. do swojego sklepu internetowego. Poza tym sam decydujesz, co schowasz w swoim magazynie – elastyczna oferta wynajmu i różnorodność boksów sprawia, że nie tylko firmy, ale również nasi prywatni klienci mogą przechowywać tak, jak lubią. Nie wiążą się z nami umowami trwającymi kilka miesięcy, ponieważ oferujemy im wynajęcie skrytki nawet na jedyne 7 dni.

Self storage Poznań – mini schowki na Twoje rzeczy

Jeśli Twoja garderoba pęka w szwach, a szafka na buty zdaje się zaraz rozpaść od nadmiaru zawartości, wynajmij mini schowek w self storage i zwolnij przestrzeń w meblach. U nas kupisz kartony, które idealnie wpasują się w wymiary wynajętego przez Ciebie boksu. Przykładowo, w najmniejszej skrytce o powierzchni 1 m², zmieścisz 24 kartony z naszej serii, do których włożysz buty, ubrania, kurtki i torebki. Kiedy okaże się, że chcesz dorzucić jeszcze książki lub sezonowe dekoracje, wybierz boks dwa razy większy i obok kartonów postaw 2 regały, na których poukładasz książki, bibeloty lub dokumenty.

Różne boksy na różne potrzeby – Less Mess Storage

Wpadając w wir porządkowania i układania, najczęściej okazuje się, że mamy do wyniesienia nie tylko odzież i dekoracje, ale i opony do samochodu, rowery albo część mebli, które stoją w piwnicy. Wtedy z pomocą przyjdzie większy magazyn, o powierzchni 6-8 m². Do niego schowasz nie tylko kartony, ale i rowery, starą antyczną komodę i krzesła, które nie zmieściły się w kuchni.

W naszym centrum magazynowym Less Mess Storage znajdziesz również większe boksy, będące w stanie pomieścić nawet wszystkie rzeczy z dużego mieszkania, domu lub biura. Nie ma więc znaczenia czy chcesz jedynie zrobić generalne porządki w szafkach, czy planujesz remont lub przeprowadzkę – u nas wynajmiesz magazyn, który będzie dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb.

Self storage – bezpieczne i elastyczne przechowywanie

Piwnice, garaże lub skrytki na poddaszu to z pewnością nie najlepsze miejsca na bezpieczne przechowywanie cennych rzeczy, mebli lub innych przedmiotów. Nie dość, że takie schowki nie są zabezpieczone, to jeszcze często występuje w nich wilgoć lub temperatura zmienia się wraz z warunkami panującymi na zewnątrz. Dlatego powierz swoje rzeczy boksom w Less Mess Storage. Tam będą bezpieczne dzięki kamerom monitoringu i alarmowi.

Poza tym każda skrytka w naszym centrum jest sucha i wyizolowana. Możesz więc być pewny, że meble lub książki, które zostaną w niej na kilka miesięcy, później odbierzesz w nienaruszonym stanie. Do swojego bosku masz dostęp przez 24 godziny na dobę. Self storage jest więc elastycznym sposobem przechowywania na różne okresy czasu – począwszy od 7 dni, a skończywszy na kilku miesiącach.

Less Mess Storage Poznań – nasza lokalizacja i oferta

Oferta Less Mess Storage w Poznaniu, to nie tylko przechowywanie, ale również odbiór przesyłek, nadanie paczki lub pomoc w przeprowadzce. Jak to działa? Zadzwoń do nas, a ustalimy wszystkie szczegóły. Odwiedź nas osobiście pod poniższym adresem:

  • ul. Ostrowska 515, 61-324 Poznań

albo wejdź na naszą stronę internetową https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/, by uzyskać więcej informacji.

[Głosów:4    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ