Nowe produkty BE06 SKY WALK oraz BE 08 SKY WALK to bez wątpienia jedne z najbardziej oczekiwanych nowości tego roku na rynku sprzętu do fitnessu. Pierwsza z nich posiada poręcz, a druga nie. Oba rodzaje bieżni będzie można zakupić już w czerwcu.

Sky Walk BE06 – spacer w przyszłość

Model bieżni BE06 to bez wątpienia nowoczesna technologia skrojona na miarę XXI wieku. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i wręcz intuicyjne w obsłudze. Zostało ono zaprojektowane z wykorzystaniem designu współczesnych telefonów komórkowych. Bieżnia charakteryzuje się niezwykle elegancką formą. Jej cienka podstawa posiada wbudowany cyfrowy wyświetlacz – bez zbędnej górnej ramy, czy też dużego komputera albo niewygodnych podłokietników. Bieżnia zajmuje zaledwie 0,06m2 powierzchni, a przy tym jest niewiarygodnie lekka i bardzo poręczna.

Posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

W bieżni BE06 zastosowano niezwykle innowacyjny system łączenia z wykorzystaniem śrub. Dodatkowym atutem urządzenia jest również bardzo sprawny system, który rewelacyjnie absorbuje wszelkiego rodzaju wstrząsy w trakcie biegania.

BE06 to bez wątpienia najmniejsza obecnie, a zarazem najnowocześniejsza i najbardziej intuicyjna bieżnia na polskim i światowym rynku.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

[Głosów:157    Średnia:3.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ