Tapeta Wonderwall

0
2758

Tapety Wonderwall to tapety, które nadadzą naszym wnętrzom jedyny i niepowtarzalny wygląd. Dzięki ich zastosowaniu i doborze odpowiedniego wzoru nasze mieszkanie będzie zachwycać nas każdego dnia.

Tapeta Wonderwall posiada wiele cech, które bardzo ułatwiają ich stosowanie oraz pozwalają cieszyć się nimi przed długi czas:

  • materiałem podstawowym z którego produkowana jest tapeta jest flizelina, która swe istnienie zawdzięcza Niemcom. Surowiec ten zapewnia tapecie większą trwałość oraz elastyczność co ułatwia jej mocowanie na ścianie. W technologi drukowanie tapet Wonderwall użyto atramentów HP Latex Inks, które odpowiadają najwyższym normom europejskim i chronią tapety przed blaknięciem ich kolorów.
  • marka Wonderwall dba o ekologię co oznacza, że jej produkty nie zawierają szkodliwych substancji np. chloru czy też włókna szklanego.
  • kolejną z cech jest duża odporność na wilgoć co pozwala używać ich w łazience i nie powoduje na nich uszkodzeń a pod ich powierzchnią nie rozwinie się grzyb ani pleśń.
  • możliwość zmywania z ich powierzchni zabrudzeń za pomocą wilgotnej szmatki co pozwala na stosowanie ich w pokojach dzieci lub w miejscach gdzie przebywają zwierzęta domowe.
  • łatwo przykleja się je na ścianę a podczas tego nie ulegają zniszczeniom.
  • mają one teksturową budowę i nie wydzielają żadnego zapachu.
  • wzory na tapetach są oryginalne oraz mają żywe kolory co pozwala na ożywienie lub stonowanie wnętrz.

Tapety Wonderwall są odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych jak i architektów wnętrz. Wśród dostępnych tematyk wzornictwa są między innymi: krajobrazy, zwierzęta, różnorodna roślinność, portrety oraz wzory o tematyce romantycznej dzięki czemu każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie co w pełni zaspokoi jego wymagania.

W doborze tapety oraz jej wzoru pomocą służą nasi eksperci. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia, lecz po wyborze oraz montażu tapet na ścianach efekt zachwycać będzie każdego dnia przez wiele lat i na pewno nam się nie znudzi.

Sklep z tapetami Wonderwall – esencjadesign.pl oferuje Państwu możliwość kontaktu z pracownikiem poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na powyższej stronie, email lub telefonicznie. Na stronie klienci znajdą także katalog zawierający wszystkie wzory tapet Wonderwall jakie oferujemy. Można na niej również obejrzeć zdjęcia wnętrz w których zastosowano tapety Wonderwall. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ