Wiszące dekoracje

Oryginalne wnętrze potrzebuje równie oryginalnych rozwiązań. Wszyscy, którzy poszukują czegoś, co naprawdę zaskoczy gości oraz spowoduje, że wreszcie osiągniemy zamierzony efekt, powinni pomyśleć o wiszących dekoracjach do wnętrz. Są nie tylko ciekawe, ale jak się okazuje również dość praktyczne.

Kwietnik nieco wyżej

Kwiaty to dla wielu nieodzowny element każdego domu, tarasu czy balkonu. Dzięki powieszanym kwietnikom nie trzeba ograniczać ich liczby. Ponadto podwieszane kwietniki są wyjątkowo urokliwe. Nadają się przede wszystkim dla roślin zwisających, jakie tracą swój majestat stojąc na ziemi. Pędy, zwisające liście oraz kwiaty będą doskonałym ożywieniem wielu miejsc, również jako dekoracja ogrodu.

Lampiony i świeczniki

Lato to idealna pora na to, by częściej przebywać na zewnątrz, nawet w godzinach wieczornych. Znacznie przyjemniej siedzi się w delikatnym świetle. Warto przemyśleć zastosowanie lampionów i świeczników na balkonie, tarasie, w altanie i w ogrodzie. Nadają się także do użytku wewnątrz pomieszczeń. Przywodzą na myśl dawne, romantyczne czasy, styl retro. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy wciąż wierzą w bajkowe wróżki.

Żyrandol

Ozdobny żyrandol znów powraca na salony. Kojarzy się raczej z przepychem i kiczem, ale wcale nie musi tak być. Żyrandol nie musi być wcale kryształowy, królują raczej proste formy w stylu industrialnym lub loftowym.

Podwieszane ramki na zdjęcia i… chmurki w mieszkaniu

Zwykłe wieszanie i stawianie zdjęć jest już passe. Teraz pora na ramki wiszące. Zwracają znacznie większą uwagę i są oglądane z większym zaciekawieniem. Są również niewątpliwą dekoracją. Aby udekorować pomieszczenie warto również skorzystać z pomponów, które zastosowane w pomieszczeniu powodują efekt większej przytulności. Tiulowe pompony nie tylko są urocze i miłe w dotyku, ale również pozwalają osiągnąć efekt chmurki w zamkniętym pomieszczeniu. Nadają się idealnie do przyozdobienia pokoju dziecięcego lub pokoju dorastającej nastolatki. Ponadto są proste w montażu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ