Wybielacz do firanek

Firany to często nieodłączny element wielu domów czy mieszkań. Dodają one pomieszczeniom zarówno stylu, jak i uroku, a przy tym pełnią też rolę ciekawej przesłony okiennej. Jednak piękna biel firan, z różnych powodów dosyć szybko może zniknąć i pójść w zapomnienie. Panie domu wiedzą o tym aż za dobrze. Do tego rozumieją jak trudno przywrócić firanom biel – w końcu wymagają one odpowiedniego sposobu prania. Rozwiązaniem problemu okazać się może wybielacz do firanek od General Fresh. Poznajmy więc bliżej ten produkt.

  1. Dlaczego firany tracą swoją biel? 
  2. Wybielacz do firanek od General Fresh – ekspert od prawdziwej bieli! 

Dlaczego firany tracą swoją biel? 

Niestety przyczyn zabrudzeń firan, nawet w bardzo czystym domu, może być dużo. Co byśmy nie zrobili, tak naprawdę nie jesteśmy w stanie pozbyć się wszędobylskiego kurzu, a to w dużej mierze on odpowiedzialny jest za szarzenie firan. Swoją cegiełkę do tego procederu dokłada także dym papierosowy oraz zbyt duża wilgoć. Te elementy z kolei przyczyniają się od tego, że śnieżnobiałe firany zaczynają pomału żółknąć. Jeśli do tego wszystkiego dodamy sporo zanieczyszczeń, które dostają się do naszych domów i mieszkań z zewnątrz, to dostajemy odpowiedź na pytanie, dlaczego firany tracą biel i skąd poruszany dziś przez nas problem. Warto zaznaczyć, że szczególnie narażone na utratę bieli są firany znajdujące się w kuchni. W końcu gotowanie i powstająca przy tym para a czasem i dym, również nie są bez wpływu na odcień firan i zasłon. Biorąc to wszystko pod uwagę, chyba zaczynamy rozumieć, że utrata bieli przez firany, jest nieunikniona. Jednak nie oznacza to, że nie da się jej przywrócić!  

Wybielacz do firanek od General Fresh – ekspert od prawdziwej bieli!

Biel firan można odzyskać dzięki temu, że będziemy je odpowiednio prać. Jednak, aby pranie było na tyle skuteczna, aby wróciła pierwotna biel firan, trzeba używać do ich czyszczenia odpowiednich środków, a precyzyjniej mówiąc, odpowiedniego wybielacza. Wiemy, że wielu osobom wybielacz kojarzy się z zapachem chloru i raczej nie potrafią go połączyć z delikatnymi tkaninami, z jakich często są wykonywane firany. Tutaj właśnie pojawia się wybielacz do firanek od General Fresh. Powstał on po to, aby przywracać firanom biel, a nie je niszczyć. Jego specjalistyczny skład powoduje, że firany nie tylko odzyskują utracony kolor, ale także są chronione przed osadzaniem kurzu i innego rodzaju brudu. Ma on też piękny, świeży zapach, który pozwoli zapomnieć o woni chloru. Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Wybielacz do firanek od General Fresh posiada specjalne substancje usztywniające, dzięki którym można uformować firankę tak, jak podczas jej pierwszego powieszenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ