Nowoczesny design albo klasyczna aranżacja. Wystarczy jeden element, aby dokonać obu przemian wnętrzarskich. Trochę niepozorna, nieco zapomniana wśród rzeszy projektantów wnętrz, potrafi nadać pomieszczeniu niepowtarzalny klimat albo stonować wystrój, zachowując przy tym swoją podstawową funkcję, czyli użyteczność. Mowa o wykładzinie podłogowej.

Wykładziny obiektowe w ofercie firmy.

Niewiele firm, takich jak wykladzinywapol.pl, oferuje tak bogaty asortyment wykładzin obiektowych (więcej: http://www.wykladzinywapol.pl/), które w zależności od specyfiki materiału przeznaczone są do różnego typu pomieszczeń. Podstawową ofertę sklepu stanowią wykładziny dywanowe, które mogą znaleźć zastosowanie w prywatnych domach jak i hotelach czy restauracjach, dostępne w wielu wzorach i gatunkach. Inną kategorię stanowią wykładziny PVC, które charakteryzuje trwałość, a rozszerzony wariant wzorów, spowodował zwiększenie zainteresowania produktem o prestiżowe instytucje, co czyni go bardziej atrakcyjnym. W ofercie sklepu znajdują się również płytki LVT, które doskonale imitują droższe materiały (drewno, beton), a przy tym zachowują trwałość i łatwość czyszczenia. Z kolei wykładziny specjalistyczne tworzone są dla zamówień niestandardowych, nieznajdujących pokrycia w pozostałych kategoriach. Dla klientów poszukujących tradycyjnych rozwiązań, stworzono grupę wykładzin naturalnych wykonanych z wełny lub linoleum. Na specjalne zamówienia otrzymać można produkt z kategorii: indywidualne wzornictwo, która obejmuje wykładzinę wykonaną ze wzorem spersonalizowanym. Oprócz wykładzin sklep prowadzi również sprzedaż produktów komplementarnych z ofertą, do których należą: wycieraczki, chemia budowlana, środki czystości, listwy przypodłogowe oraz podkłady.

Wykładziny obiektowe sposobem na aranżację wnętrz.

Wieloletnia współpraca z kluczowymi markami na polskim rynku (m.in. dr Irena Eris, E.Leclerk), instytucjami i przedsiębiorstwami, daje gwarancję jakości produkowanych wykładzin oraz jest przykładem popularności i wykorzystania wykładzin jako elementu służącego do wystroju wnętrz. Wykładziny z wszystkich dostępnych kategorii wykonane są z trwałych i dobrych materiałów. Sprawdzają się zarówno w aranżacjach domowych jak i dużych budynkach typu: hotel, instytucje oświatowe, kulturalne czy medyczne.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ