Domowy system filtrowania wody

Skończ kupować wodę w plastikowych butelkach, nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale patrząc również na swoje zdrowie i oszczędności finansowe. Zainwestuj w domowy system filtrowania wody i ciesz się dostępem do zawsze idealnie czystej wody pitnej. Poznaj jeszcze więcej zalet, jakimi charakteryzują się urządzenia do filtrowania wody, które coraz częściej pojawiają się w prywatnych kuchniach.

Zadbaj o zdrowie

Chociaż polskie wodociągi zapewniają, że woda, która leci z naszych kranów, jest zdatna do picia, to jednak nigdy nie mamy pewności, czy jej jakość nie ulegnie obniżeniu po drodze do gospodarstwa domowego. Urządzenie do filtrowania wody montowane na stałe daje gwarancję dostarczania nieskazitelnie czystej wody.

Co więcej, woda filtrowana w domu sprawdza się znacznie lepiej, niż ta kupowana w plastikowych butelkach. To dlatego, że przelewając ją z butelki, trafia do szklanki z mikroelementami plastiku, który z kolei ma negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Pamiętaj, aby wypijać minimum 2 litry płynów każdego dnia, wdrażaj dobre nawyki picia wody u najmłodszych domowników, to świetna inwestycja w przyszłość.

Działania proekologiczne

Czy wiesz, że kupując wodę w plastikowych butelkach, przyczyniasz się do produkcji aż 40 kilogramów rocznie tego niekorzystnego dla środowiska surowca? Co istotne, wylicza się, że plastikowa butelka rozkłada się od 100 do nawet 1000 lat!

Oszczędności finansowe

Nabywając urządzenie do filtrowania wody, idealnie czystą i zdrową wodę zyskuje dokładnie za 7 groszy, uwzględniając filtrowanie jednego litra wody. Za taką samą pojemność wody butelkowanej zapłacisz średnio 1,70 złotych. Dokonaj analizy miesięcznych wydatków na wodę w butelkach. Może okazać się, że inwestycja w domowy system filtrowania wody opłaca się znacznie bardziej i szybko zacznie się zwracać.

Wygoda i łatwy dostęp do wody

Koniec z dźwiganiem wody butelkowanej, koniec z gotowaniem wody w czajniku i wracaniem do sklepu po kolejne butelki. Od teraz możesz mieć nielimitowany dostęp do najlepszej jakości wody, którą może pić cała rodzina. Nieograniczone ilości wody są filtrowane szybko, a Ty zyskujesz zawsze świeżą i orzeźwiającą wodę bez toksyn i zanieczyszczeń.

Pamiętaj, że woda filtrowana świetnie sprawdza się nie tylko do bezpośredniego picia. Możesz na niej przygotowywać zupy, myć nią owoce, warzywa czy mięso oraz nalewać do bidonów, aby zabrać na weekendową wycieczkę czy dać dziecku do szkoły.

Sama obsługa urządzenia do filtrowania wody jest dziecinnie prosta, zresztą z powodzeniem poradzi sobie z napełnieniem szklanki również najmłodszy domownik. Wystarczy podstawić szklankę lub dzbanek pod dyszę i nacisnąć przycisk. W nowoczesnych urządzeniach do filtracji wody można ustawiać preferowany system dozowania, uwzględniając indywidualne potrzeby, na przykład dozowanie napełniania szklanki, dzbanka lub manualnie.

Zastanawiasz się pewnie, czy problematyczna jest wymiana filtra? Absolutnie nie. Wystarczy, że zmienisz wkład na nowy w miejsce tego starego. W urządzeniach do filtrowania wody zastosowano innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu właściciele otrzymują powiadomienie mailowe, które przypomina o tej czynności. Wymiana filtra odbywa się raz na 4, 8 lub 12 miesięcy. Przyznasz, że nie jest to zbyt kłopotliwe?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ