Miętowy chlebak

Kolor miętowy należy do najładniejszych, a przy tym najbardziej oryginalnych odcieni, wykorzystywanych w produkcji wyposażenia domowego. Sprawdza się do dekoracji wielu stylów kuchennych, przede wszystkim tych najbardziej delikatnych. Miętowy chlebak może być bardzo miłym dla oka akcentem w subtelnie zaaranżowanej kuchni, wykwintnie prezentując się na odpowiednio dobranym blacie.

Ponieważ tego typu odcienie nie pasują zbyt dobrze do gorących i intensywnych barw, lepiej wykorzystać miętowy chlebak w jasnej i przestronnej kuchni, opierającej się na chłodniejszej kolorystyce wnętrza. Miętowy pojemnik na pieczywo może na przykład w ciekawy sposób uzupełnić kuchnię w stylu minimalistycznym lub skandynawskim.

Ponieważ chlebak przez cały czas widoczny jest w kuchni, powinien być bardzo dobrze wyeksponowany na blacie. Miętowy pojemnik na pieczywo dodatkowo nadaje każdemu pomieszczeniu niebanalnego wyglądu i rozświetla całą kuchenną przestrzeń. Można uzupełnić ją także innymi miętowymi dekoracjami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzary chlebak
Następny artykułŻółty chlebak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ