meble do korytarza
fot. pexels.com

Korytarz to bardzo ważne miejsce w domu. To w nim witasz gości, a także ich przyjmujesz. Można by powiedzieć, że jest on wizytówką domu, do którego zapraszasz bliskich oraz wracasz sam po każdym dniu. W korytarzu powinno się zatem znaleźć kilka elementów, które umilą ci powrót do domu, a także przyjmowanie gości oraz spełnią swoje praktyczne funkcje, niezbędne każdego dnia.

Zobacz też: http://radiobc.pl/meble-do-przedpokoju/

Co jest najważniejsze w korytarzu?

Przede wszystkim to miejsce, w którym powinno być trochę przestrzeni. Nikt nie lubi ciasnych, wąskich korytarzy, w których nie ma się jak obrócić. Zatem urządzając swój korytarz pamiętaj, aby go nie zagracić zbędnymi meblami, które będą powodowały utrudnienia w poruszaniu się.

W korytarzu najważniejsza jest szafa lub zabudowa, w której będzie można schować sezonowe ubrania wierzchnie oraz obuwie. Od ciebie zależy, czy chcesz tam również przechowywać swoje codziennie ubrania wierzchnie i buty, aczkolwiek w tym celu lepiej wygospodarować wieszak na ubrania oraz półkę na buty codzienne.

Nie może również zabraknąć lustra, w którym to będziesz mógł się przejrzeć, czy aby na pewno dobrze zakładasz czapkę i jak wyglądasz przed wyjściem z domu. Dodatkowo takie lustro powiększy optycznie przestrzeń.

Dodatki do wyposażenia w korytarzu

Korytarz to również miejsce, które powinno wyglądać estetycznie i zachęcać do wejścia do domu. Możesz pomyśleć o ciekawych elementach dekoracyjnych do korytarza, które go ocieplą i dadzą unikatowy wygląd.

Ciekawie wyglądającymi dodatkami na korytarzu z pewnością będą zdjęcia w różnych dekoracyjnych ramach, niekoniecznie w tym samym rozmiarze. Możesz pomyśleć też o śmiesznych plakatach, które nawiązują do domu i humoru jego właścicieli.

Na pewno pięknie będą się również prezentowały różne kwiaty, które dodadzą atmosfery domowej całemu korytarzowi. Warto również pomyśleć o dyfuzorze z ulubionym zapachem, który uprzyjemni miejsce, rozpylając przyjemny zapach po korytarzu.

Przeczytaj też: http://www.przytulny.pl/meble-na-wymiar-do-domu/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ