Baterie FERRO - czyli sposób na tanią i elegancką baterię

Niezbędnym wyposażeniem i elementem naszej kuchni lub łazienki z pewnością jest bateria. Chociaż nie jest to element, o którym myślimy już na początku urządzania wyposażenia pomieszczeń, jest on zdecydowanie niezbędny. Mnogość tych produktów w sklepach może nas przerazić, jednak można łatwo wybrać wymarzony model baterii. Otóż marka FERRO oferuje bogatą gamę produktów, a jednym z flagowych produktów są właśnie baterie kuchenne oraz łazienkowe. Jak wybrać najlepszą?

Wygląd czy funkcjonalność?

Decydując się na zakup baterii do kuchni lub łazienki nie musimy wcale stawiać sobie pytania czy ważniejszy jest dla nas wygląd czy funkcjonalność. Marka FERRO stawia na obie te cechy. Najważniejsza jest dla niej oczywiście technika wykonania produktu oraz dobra jakość. Ponadto marka oferuje produkty bardzo łatwe w montażu – na swojej stronie internetowej umieszcza także filmy instruktażowe, które pokazują sposób montowania konkretnych baterii.

Kupując baterie nie zapominajmy o jej designie. Wygląd musi nawiązywać do innych akcesoriów pomieszczenia. Warto wybrać modele wykonane z lepszego materiału, dzięki czemu ich wygląd nie straci na wartości po upływie kilku miesięcy, a nawet lat. Dobre będą baterie wykonane z mosiądzu – z pewnością przedłuży to ich żywotność. Dodatkowo modele te są doskonałe do eleganckich wnętrz – nadają szyku i niecodziennego designu.

Baterie kuchenne – którą wybrać?

7-bateria-zlewozmywakowa-ferro

Kupując baterie kuchenną możemy kierować się kilkoma cechami produktu. Ważne są przede wszystkim: wygoda użycia, materiał wykonania produktu, funkcjonalność, a także wygląd. Na rynku dostępnych jest wiele baterii w przedziale cenowym od około 50 do nawet 500 zł. Te najtańsze wcale nie muszą być najgorsze. Są to zazwyczaj modele klasyczne, niskie i stojące lub mocowane do ściany. Obecnie wygodniej jednak kupić baterię kuchenną montowaną bezpośrednio do zlewu lub blatu – dużo łatwiej ją w przyszłości wymienić. Marka FERRO oferuje także baterie składane, które polecane są szczególnie w przypadku, gdy zlew znajduje się pod oknem.

Baterie łazienkowe

7-bateria-natryskowa-ferro

Baterie łazienkowe marki FERRO zachwycają przede wszystkim swoim designem i wyglądem. Podobnie jak w przypadku modeli kuchennych, możemy wybrać modele mocowane do ścian, jak i te, montowane bezpośrednio do umywalki lub blatu. Najprościej wybrać i zakładać baterie do umywalki – choć coraz częściej wybierane są modele mocowane do blatu. Do łazienki potrzebujemy także baterii prysznicowych – te także ujmują swoim wyglądem i funkcjonalnością. Wybierając baterię prysznicową również zwróćmy uwagę na sposób montażu (zestawy podtynkowe lub natynkowe), ilość uchwytów (jedno- lub dwuuchwytowe) oraz materiał, z jakiego wykonany jest korpus (polecane są głównie korpusy mosiężne – dobre jakościowo przy rozsądnej cenie). Marka FERRO projektując swoje modele stawia głównie na eleganckie wzornictwo oraz jakość. Materiał, z jakiego wykonywane są baterie (zarówno umywalkowe, prysznicowe, jak i bidetowe), to głównie mosiądz, co zapewnia łatwe mycie i długotrwałość. Osoby, które stawiają na ekologię mogą wybrać także baterie termostatyczne, które utrzymują stałą temperaturę wody.

7-bateria-bidetowa-ferro

Na co więc zwrócić uwagę kupując baterie do naszych pomieszczeń? Przede wszystkim na ich funkcjonalność, żywotność oraz na wygląd. Nie ukrywajmy jednak, że ważna jest także cena, która powinna być adekwatna do jakości produktu. Z pewnością znajdziemy odpowiednią baterię wśród modeli oferowanych przez markę FERRO, która potrafi mile zaskoczyć swoich konsumentów nie tylko jakością, ale właśnie ceną. Dodatkowo oferowane baterie wcale nie muszą nudno wkomponowywać się w wystrój naszego mieszkania – od jakiegoś czasu kupić można także kolorowe, zachwycające żywymi barwami baterie, które pozwalają uzyskać niecodzienny wygląd naszej kuchni lub łazienki. A to wszystko tylko dzięki bateriom.

7-bateria-zlewozmywakowa-stojaca-ferro

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ