Systemy Satel oferowane przez markę Montersi

Marka Satel to od wielu lat wiodący na rynku producent systemów alarmowych oraz monitoringu budynków publicznych, oraz domów prywatnych. Od ponad 10 lat marka Satel współpracuje z firmą Montersi, która jest autoryzowanym dystrybutorem nowoczesnych systemów alarmowych marki Satel.

Firma Satel zajmuje się produkcją oraz dystrybucją i sprzedażą inteligentnych systemów alarmowych, oraz monitoringu. Wysokiej klasy sprzęt oferowany przez Satel sprawdza się w każdym rodzaju obiektów, które wymagają stałej kontroli oraz monitorowania. Dzięki wspaniałej jakości oferowanego sprzętu firma Montersi podjęła stałą współpracę i została dystrybutorem tej marki https://www.montersi.pl/satel-integra . Dzięki ofercie firmy Montersi, instalatorzy zajmujący się instalacją systemów alarmowych mogą znaleźć wszystkie potrzebne im produkty wysokiej jakości w jednym miejscu.

zdjecie-6

Szeroki asortyment urządzeń oraz akcesoriów.

Firma Satel oferuje swoje produkty w ponad 50 krajach. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom oraz wysokiej jakości oferowanym urządzeniom klienci na całym świecie cenią produkty z logo Satel. Przedsiębiorstwo jest w pełni Polskie i zatrudnia ponad 270 osób. Ponad 25 lat działalności firmy sprawia, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w naszym kraju oraz na świecie. Firma za cel postawiła sobie tworzenie bezawaryjnych rozwiązań wysokiej jakości w cenach, które są w zasięg każdego klienta. Urządzenia Satel dostosowywane są do stale rosnących potrzeb klientów oraz rynku sprzętu alarmowego, oraz do monitoringu.

Marka Satel w swojej ofercie ma ponad 400 urządzeń, które pozwalają na tworzenie systemów alarmowych i monitoringu dopasowanych do indywidualnych i bardzo zróżnicowanych potrzeb. W asortymencie marki znajdziemy m.in. urządzenia do systemów telewizji przemysłowej, automatykę alarmową, urządzenia do sygnalizacji pożarowej oraz wiele innych części i akcesoriów najwyższej światowej jakości.

Każde z urządzeń oferowanych przez markę Satel podlega bardzo drobiazgowym testom, dzięki czemu produkty marki odznaczają się ogromną niezawodnością. Dzięki normie ISO 9001:2000 realizowanej przez przedsiębiorstwo Satel sprzęt jest najwyższej jakości.

zdjecie-7

Firma Satel oraz marka Montersi to pasjonaci, którzy tworzą bardzo dokładne i bezawaryjne systemy alarmowe oraz monitoringu, które stoją na straży życia oraz mienia tysięcy osób na całym świecie. Firma Montersi dzięki wielu latom doświadczenia na rynku udziela swoim klientom fachowych porad oraz pomocy technicznej. Montersi, aby ułatwić pracę i rozwiązać często pojawiające się problemy organizuje specjalne szkolenia dla instalatorów oferowanych przez siebie produktów marki Satel. Więcej informacji pod adresem: https://www.montersi.pl/satel-integra

zdjecie-8

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ