Rozwój nowoczesnego wzornictwa i liberalizacja przemysłu masowego sprawiły, że proste przedmioty przestały być sztampowe i przewidywalne. Dziś każda rzecz może być jednocześnie ozdobą i fajnym pomysłem na ożywienie wnętrza. Zmiany nie ominęły również łazienki i tak trywialnych przedmiotów jak stojaki na papier toaletowy. Poznaj najciekawsze propozycje nic nieznaczących przedmiotów.

Stojaki dla dzieci

Jest to propozycja godna polecenia zwłaszcza dla młodych rodziców. Stojak czy uchwyt na papier to banalny przedmiot codziennego użytku. Warto jednak pobawić się stylem i ożywić nieco swoją łazienkę. Pomogą w tym stojaki i uchwyty przedstawiające dziwne, nietypowe stwory. Jedną z takich propozycji jest stojak na papier Toq, który nie jest typowym prostym pałąkiem, na który nakłada się rolki papieru. Uchwyt, na którym trzymają się rolki jest stworem z jednym okiem, które zdaje się wyglądać sponad papieru. Jest to świetny sposób na nadanie kolorów naszej łazience, a przy okazji na naukę higieny dla Twojego malucha. Korzystanie z toalety będzie przyjemniejsze ze stworkiem zza papieru patrzącym.

Uchwyty śmiechu

Nietypową propozycją jest także uchwyt z serii Mr. P marki Propaganda, o nazwie „The Wiper”. Jest to zabawna twarz znanego ludzika, któremu papier wyciąga się z otwartych ust. Całość ma bardzo finezyjne wykończenie, a jednocześnie może zarówno wisieć w łazience, jak i stać na biurku. Element komizmu wprowadziła również firma Koziol. Jej stojak na papier jest niczym innym jak ogonem kota, na który nawleka się rolki papieru toaletowego. Jest to zabawne wykorzystanie zwierzęcia, idealne rozwiązanie dla wszystkich kociarzy.

Stojaki pełne wdzięku

Niezwykle wysublimowaną, ale jednocześnie oryginalną formą jest seria produktów Sense firmy Koziol. Ich stojaki na papier i uchwyty są sygnowane znakiem liścia. To właśnie subtelny i delikatny długi liść służy jako uchwyt na rolki, zaś mały, zgrabny listek utrzymuje papier jako uchwyt na ścianie. Jakość i precyzja wykonania zachwycą każdego, kto szuka czegoś więcej niż prostego przedmiotu o metalowym wykończeniu. Jednocześnie dzięki całej serii możemy w prosty sposób nadać naszej łazience niepowtarzalny charakter.

Niewiele osób spodziewa się zaskoczenia, jeżeli myśli o stojaku lub uchwycie na papier toaletowy. Łazienka zwykle kojarzy nam się z niewielką przestrzenią, która nie wymaga specjalnego umeblowania. Jednak nawet wystrój łazienki może okazać się unikatowy i zachwycić każdego gościa w naszym domu.

[Głosów:12    Średnia:1.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ