Sportowe krzesło do komputera

Pośród setek dostępnych koncepcji produktowych trudno wyodrębnić sportowe wersje krzeseł proponowanych do użytku w trakcie zasiadania przed komputerem, gdyż jest ich niewiele na tle całego dostępnego asortymentu. Do marek koncentrujących się wyłącznie na sportowych meblach zalicza się bez wątpienia DXRacer. Firma opiera design swoich foteli głównie na kształtach znanych z najdroższych samochodów.

DXRacer już od ponad dekady wymyśla coraz to optymalniejsze formy dla sportowych krzeseł komputerowych. Szczytem wyrafinowania są fotele obrotowe reprezentujące serię Drifting. Stanowisko komputerowe staje się jak kokpit rasowej wyścigówki. Obecnie można wybierać spośród aż dwunastu wersji kolorystycznych krzeseł DXRacer Drifting. Wiele z nich ma bardzo sportowe barwy, ale znajdziecie także czarne i szare wersje mogące posłużyć jako fotele biurowe nawet w wytwornej kancelarii adwokackiej. Zaoferowano nawet dwa modele z obicia materiałowego, co nieczęsto zdarza się w przypadku krzeseł do komputera.     

Od strony konstrukcyjnej są to meble bardzo bezpieczne. Mimo dosyć ekstrawaganckiego wyglądu, produkty te są w stanie zawsze utrzymać nieskazitelny poziom stabilności. Boki siedziska wspierane są specjalną ramą. Podobny element zamontowano także w oparciu. Obie wymienione części są kluczowe, gdy mamy do czynienia z meblem, który nie ma prawa w żadnej sytuacji przechylić się zbyt mocno na boki lub do tyłu. Rama krzesła DXRacer zawsze wykonana jest z niebywałą precyzją, każdy milimetr jej powierzchni badany jest pod kątem pęknięć lub nieodpowiedniej grubości.    

dxd

Elastyczne obicie oraz pianka o podwyższonej gęstości gwarantują, że każdy ruch w fotelu DXRacer zostanie w odpowiedni sposób zamortyzowany. Krzesła te zapewniają komfort nie tylko dzięki swoim kształtom, ale także dzięki inteligentnemu i odpowiedzialnemu doborowi wykorzystanych surowców. W krzesłach do komputera z grupy DXRacer Drifting  (wszystkie krzesła) każda najdrobniejsza część została wyprodukowana w oparciu o wysokie standardy.  

DXRacer Drifting to sportowy mebel, który odnajdzie się nie tylko w nowoczesnym mieszkaniu, ale pasuje także do luksusowych wnętrz o znacznie bardziej dystyngowanym stylu. Jako krzesło do komputera może pomóc zaaranżować innowacyjne biuro. Produkty te są przykładem mistrzowskiej ergonomii, a siedzenie na dowolnym modelu DXRacer umila każdą chwilą spędzoną przed komputerem. Zyskały one także rekomendacje wielu szanowanych ortopedów, którzy na co dzień zmuszeni są korygować wady postawy wynikające z zastosowania szkodliwych konstrukcji foteli obrotowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ